WESOŁYCH ŚWIĄT

Szanownie Koleżanki i Koledzy

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia składamy Państwu serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery, ciepła oraz obfitości wszelkich dóbr. Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia, poczucie prywatnego i zawodowego spełnienia towarzyszą Państwu przez cały Nowy Rok
Zarząd Stowarzyszenia

 

Podsumowanie roku

Szanowni Państwo

Kończący się rok jest okazją do podsumowania działań Zarządu, co do realizacji zadań związanych z poprawą infrastruktury naszego ogrodu.

            W tym roku zrealizowaliśmy dwie inwestycje, które poprawiły stan techniczny infrastruktury ogrodowej. Te zadania polegały na naprawie zbiornika zaopatrującego nasze działki w wodę. Zadanie to pomimo trudności w realizacji z uwagi na kapryśną pogodę w okresie wiosennym udało się zrealizować w miesiącu czerwcu. Kolejnym zadaniem było poprawienie stanu nawierzchni drogi prowadzącej wzdłuż ogrodzenia do części południowej ogrodu. Droga ta została wysypana kruszywem łamanym w ilości 35 m3 i obecnie jej stan jest zadawalający. Całość zrealizowanych zadań kosztowała łącznie 20.754,92 zł a kwota 10.000,00 zł została pokryta z dotacji Gminy Krosno na poprawę infrastruktury ogrodów działkowych. W tym miejscu Zarząd ogrodu składa podziękowanie Radzie Miasta Krosna i Panu Prezydentowi Piotrowi Przytockiemu. Za okazaną pomoc dziękujemy i bardzo prosimy o dalsze wsparcie, które przyczyni się do poprawy warunku wypoczynku mieszkańców naszego miasta.