OGŁOSZENIA

DOSTAWY WODY NA TERENIE KROSNA

Specjalny beczkowóz Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego dowiezie wodę do ogrodowego basenu. Zgłoszenia przyjmowane są od poniedziałku do piątku pod numerem tel. 13 47 48 386. Jednorazowo przewożone jest około 5 m³ wody.

Wodę do ogrodowego basenu, z dowozem na wskazany adres, można zamówić w Krośnieńskim Holdingu Komunalnym. Usługa oferowana przez krośnieńską spółkę kierowana jest m.in. do osób, które chcą napełnić wodą ogrodowy basen, a nie mają możliwości dostępu do wody czerpanej.

Woda transportowana jest beczkowozem o pojemności 4,7 m sześc., W cenę usługi wliczony jest koszt dojazdu beczkowozu – 8 zł/km, ilość wody – 4,38 zł/m³ oraz jednorazowa opłata ryczałtowa w wysokości 35,19 zł. Cena dojazdu beczkowozu uzależniona jest od ilości przejechanych kilometrów, które liczone są od miejsca wyjazdu beczkowozu z bazy przy ul. Fredry 12 w Krośnie do miejsca docelowego, czyli wskazanego przez Klienta, i z powrotem do bazy.

Minimalne zamówienie to 4 m³.

Usługa dowozu wykonywana jest w dni robocze, od poniedziałku do piątku, i uzależniona jest od ilości zamówień. Dokładny termin ustalany jest indywidualnie.

Aby zamówić wodę, wystarczy zadzwonić pod numer tel. 13 47 48 386, a następnie wypełnić wniosek o zamówienie takiej usługi, który dostępny jest na stronie www.ekrosno.pl, pod linkiem – http://ekrosno.pl/biuro-obslugi-klienta/zalatw-spraweWe wniosku deklaruje się ilość zamawianej wody, miejsce jej dostarczenia oraz termin.

USŁUGI ORNE MINICIĄGNIKIEM

Bogdan – tel.  602 472 686