WYBORY 2024

Szanowne Koleżanki i Koledzy Działkowcy

 Uważam, że z racji mojego obowiązku wobec Państwa, jako Prezesa Zarządu SDO Zacisze chciałem poinformować, że w tegorocznych wyborach samorządowych, które odbędą się w dniu 7 kwietnia 2024 r zaproponowano mi kandydowanie z ramienia KOALICJI DLA KROSNA LISTA NR 9 ubieganie się o mandat Radnego do Rady Miasta Krosna na kadencję 2024 – 2029. Argumentem, jaki przeważył za tym, że wyraziłem zgodę jest fakt, że mógłbym coś więcej zrobić dla naszego ogrodu. Jak Państwo wiecie istnienie wielu ogrodów na terenie miast będzie wynikało z planów zagospodarowania przestrzennego miast. To od Rad Gmin będzie zależało czy ogrody działkowe mogą znajdować się w strefach tzw. „bezpiecznych dla istnienia ogrodu” lub w innych strefach, które nie gwarantują tego bezpieczeństwa. Te plany będą zatwierdzać Radni miast do końca 2025 r. Czy ktoś pomyśli o nas Działkowcach, gdy te plany będą opracowywane i uchwalane? Jak to będzie wyglądać można przeczytać na naszej stronie we wcześniejszym moim poście. Dlaczego kandyduję z ugrupowania KOALICJA DLA KROSNA to odpowiadam, „BO KOCHAM KROSNO i DZIAŁKOWCÓW.

Szanowni Państwo to Wy zdecydowaliście, że jestem Prezesem Naszego ogrodu, bo obdarzyliście mnie swoim zaufaniem i staram się działać jak to możliwe dla dobra nas wszystkich. Czy się coś na naszym ogrodzie zmieniło na lepsze to Państwo oceńcie sami. Nie proszę o Państwa głosy, bo nie lubię o nic prosić. Nie będę Państwu obiecywał, co zrobię, bo jako jedyny działkowiec, który może być w nowej radzie na 21 radnych też wiele nie może zrobić. Obiecuję jednak, że zawsze będę działał dla dobra miasta Krosna i wszystkich istniejących w naszym mieście ogrodów.

OKRĘG 1: OS. MARKIEWICZA, ŚRÓDMIEŚCIE, KROŚCIENKO NIŻNE, OS. GROTA ROWECKIEGO

Gdyby jednak ktoś mi zaufał zapraszam do głosowania KOALICJA DLA KROSNA lista nr 9 okręg 1 pozycja nr 4. Pozdrawiam wszystkich Działkowców naszego ogrodu i wszystkich ogrodów z terenu Krosna.

WESOŁYCH ŚWIĄT

Szanownie Koleżanki i Koledzy

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia składamy Państwu serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery, ciepła oraz obfitości wszelkich dóbr. Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia, poczucie prywatnego i zawodowego spełnienia towarzyszą Państwu przez cały Nowy Rok
Zarząd Stowarzyszenia

 

Podsumowanie roku

Szanowni Państwo

Kończący się rok jest okazją do podsumowania działań Zarządu, co do realizacji zadań związanych z poprawą infrastruktury naszego ogrodu.

            W tym roku zrealizowaliśmy dwie inwestycje, które poprawiły stan techniczny infrastruktury ogrodowej. Te zadania polegały na naprawie zbiornika zaopatrującego nasze działki w wodę. Zadanie to pomimo trudności w realizacji z uwagi na kapryśną pogodę w okresie wiosennym udało się zrealizować w miesiącu czerwcu. Kolejnym zadaniem było poprawienie stanu nawierzchni drogi prowadzącej wzdłuż ogrodzenia do części południowej ogrodu. Droga ta została wysypana kruszywem łamanym w ilości 35 m3 i obecnie jej stan jest zadawalający. Całość zrealizowanych zadań kosztowała łącznie 20.754,92 zł a kwota 10.000,00 zł została pokryta z dotacji Gminy Krosno na poprawę infrastruktury ogrodów działkowych. W tym miejscu Zarząd ogrodu składa podziękowanie Radzie Miasta Krosna i Panu Prezydentowi Piotrowi Przytockiemu. Za okazaną pomoc dziękujemy i bardzo prosimy o dalsze wsparcie, które przyczyni się do poprawy warunku wypoczynku mieszkańców naszego miasta.

 

 

 

 

KONDOLENCJE

Dla ojca, którego dziecko umiera, umiera przyszłość

Dla dziecka, którego rodzice umierają, umiera przeszłość

Berthold Auerbach

 

Naszemu koledze Grzegorzowi Przytockiemu składamy szczere i z głębi serca płynące kondolencje z powodu śmierci Mamy. Wyrazy współczucia dla wszystkich członków rodziny naszego kolegi

Zarząd Stowarzyszenia Działkowców Ogrodu „Zacisze” w Krośnie