WYBORY 2024

Szanowne Koleżanki i Koledzy Działkowcy

 Uważam, że z racji mojego obowiązku wobec Państwa, jako Prezesa Zarządu SDO Zacisze chciałem poinformować, że w tegorocznych wyborach samorządowych, które odbędą się w dniu 7 kwietnia 2024 r zaproponowano mi kandydowanie z ramienia KOALICJI DLA KROSNA LISTA NR 9 ubieganie się o mandat Radnego do Rady Miasta Krosna na kadencję 2024 – 2029. Argumentem, jaki przeważył za tym, że wyraziłem zgodę jest fakt, że mógłbym coś więcej zrobić dla naszego ogrodu. Jak Państwo wiecie istnienie wielu ogrodów na terenie miast będzie wynikało z planów zagospodarowania przestrzennego miast. To od Rad Gmin będzie zależało czy ogrody działkowe mogą znajdować się w strefach tzw. „bezpiecznych dla istnienia ogrodu” lub w innych strefach, które nie gwarantują tego bezpieczeństwa. Te plany będą zatwierdzać Radni miast do końca 2025 r. Czy ktoś pomyśli o nas Działkowcach, gdy te plany będą opracowywane i uchwalane? Jak to będzie wyglądać można przeczytać na naszej stronie we wcześniejszym moim poście. Dlaczego kandyduję z ugrupowania KOALICJA DLA KROSNA to odpowiadam, „BO KOCHAM KROSNO i DZIAŁKOWCÓW.

Szanowni Państwo to Wy zdecydowaliście, że jestem Prezesem Naszego ogrodu, bo obdarzyliście mnie swoim zaufaniem i staram się działać jak to możliwe dla dobra nas wszystkich. Czy się coś na naszym ogrodzie zmieniło na lepsze to Państwo oceńcie sami. Nie proszę o Państwa głosy, bo nie lubię o nic prosić. Nie będę Państwu obiecywał, co zrobię, bo jako jedyny działkowiec, który może być w nowej radzie na 21 radnych też wiele nie może zrobić. Obiecuję jednak, że zawsze będę działał dla dobra miasta Krosna i wszystkich istniejących w naszym mieście ogrodów.

OKRĘG 1: OS. MARKIEWICZA, ŚRÓDMIEŚCIE, KROŚCIENKO NIŻNE, OS. GROTA ROWECKIEGO

Gdyby jednak ktoś mi zaufał zapraszam do głosowania KOALICJA DLA KROSNA lista nr 9 okręg 1 pozycja nr 4. Pozdrawiam wszystkich Działkowców naszego ogrodu i wszystkich ogrodów z terenu Krosna.